Ubytování Abertamy
Krušné hory, skiareál Plešivec
+420 602 872 182
penzionabertham@gmail.com

Pizzeria v penzionu Abertham

Ochutnejte křupavou pizzu bohaté chuti, se kterou se budete cítit jako v italské pizzerii! Přesně takovou pizzu pro vás s maximální péčí připravujeme v naší pizzerii penzionu Abertham. Umíme minutkovou kuchyni jako jsou špízy všeho druhu masa nebo hovězí burgery.    Celý den točíme pivo Gambrinus Excelent 11° a stáčené víno značky Fangalo - bílé, červené i růžové. K dezertu Vám rádi připravíme kávu Lavazza. 

Pro vaše ratolesti je jak v restauraci, tak i na zahradě připraven dětský koutek. Venku je k dispozici skluzavka, houpačka, pískoviště a připravuje se i malá horolezecká stěna.

Součástí zahrady je i posezení s grilem, kde jej mohou využít ubytovaní hosté. U restaurace se nachází parkoviště, kde můžete ve kteroukoliv denní dobu zaparkovat. 

Oslavy, svatby

K zákazníkům přistupujeme vlídně, vycházíme vstříc individuálním požadavkům na různé oslavy, svatby, firemní akce, narozeninové párty a catering. Restaurace s vytápěnou zimní zahradou má kapacitu 35 míst. V případě zájmu Vám tyto prostory i pronajmeme.     

 

 

 


ELLEN_09.JPG
ELLEN_10.JPG
ELLEN_11.JPG
ELLEN_12.JPG
ELLEN_13.JPG
ELLEN_14.JPG
ELLEN_15.JPG
ELLEN_16.JPG
ELLEN_17.JPG
ELLEN_21.JPG
Penzion Abertham v Abertamech hodnocení