Všeobecné obchodní podmínky

Příjezd / odjezd

Check in (přihlášení k pobytu)  od 15:00 hod

Check out (odhlášení z pobytu)  do 10:00 hod

 

Povinné poplatky

Rekreační a ubytovací poplatek 20,- Kč/os/den (dle vyhlášky č.1/2019 města Abertamy) v hotovosti.

 

Platba v Resortu

V hotovosti nebo převodem.

Neakceptujeme platební karty.

 

  1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru.

Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.

 

  1. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu penzionabertham@gmail.com. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.

 

  1. Storno podmínky Storno poplatky při zrušení pobytu: 30 % z ceny rezervace při zrušení pobytu méně než 14 dní před příjezdem.

 

  1. Platnost

Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).

 

Penzion Abertham v Abertamech hodnocení