Ubytování Abertamy
Krušné hory, skiareál Plešivec
+420 602 872 182
penzionabertham@gmail.com

Letní i zimní sporty

Okolí Abertam je ideálním místem pro zimní i letní turistiku.

  • nádherná místa pro cyklovýlety
  • pro pěší turisty tu máme tři naučné stezky, které vás zavedou do dob, kdy se u nás těžily nejrůznější suroviny
  • pro milovníky adrenalinu tu máme  Kite-centrum. Jako adrenalinový sport označujeme právě Snowkiteing. V okolí Abertam jsou jedny z nejlepších a nejdelších luk pro Snowkiteing, které může Krušnohorský region nabídnout. Vítr je často velmi pravidelný a profesionální kite-škola je také k dispozici. Na některé dobré dny, můžete vidět 30-40 Snowkiterů, okolí Abertam je ideálním místem pro relaxační kiting.
  • v zimě pak okolí Abertam nabízí v ráj milovníků zimních sportů a hlavně běžkování  s napojením na Krušnohorskou Ski-magistrálu s perfektně připravenými tratěmi.
    Navštivte také nový Ski-Areál Plešivec. Kde na Vás čeká až 5 na sebe navazujících sjezdových tratí, s rozličným stupněm obtížnosti, které jsou profesionálně upraveny a také pravidelně zasněžovány nejmodernější zasněžovací technikou a 3 lanovky.

Naučná stezka 17 zastavení v Abertamech

Naučná stezka Hřebečná

Naučná stezka Plešivec

Průvodce okolí Penzionu Abertham 

Nový skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec je jeden z nejnovějších areálů v České republice, takže využívá moderní technologie a poskytuje naprostý komfort pro všechny milovníky lyžování. Využít mohou více než 10 kilometrů sjezdovek různých obtížností se zajištěním umělého zasněžování. K dispozici je zde samozřejmě servis, stejně jako půjčovna lyžařské výbavy, lyžařská i snowboardová škola, a mnoho restaurací pro chvíle odpočinku.

plesivec

Podrobné informace a ceník na skiarealplesivec.com

Snowkiting

Pro milovníky adrenalinu tu máme  Kite-centrum. Jako adrenalinový sport označujeme právě Snowkiting. v okolí Abertam jsou jedny z nejlepších a nejdelších luk pro Snowkiteing, které může Krušnohorský region nabídnout. Vítr je často velmi pravidelný. Na některé dobré dny, můžete vidět 30-40 Snowkiterů, okolí Abertam je ideálním místem pro relaxační kiting.

V zimě pak okolí Abertam nabízí v ráj milovníků zimních sportů a hlavně běžkování  s napojením na Krušnohorskou Ski-magistrálu s perfektně připravenými tratěmi.

Navštivte také nový Ski-Areál Plešivec. Kde na Vás čeká až 5 na sebe navazujících sjezdových tratí, s rozličným stupněm obtížnosti, které jsou profesionálně upraveny a také pravidelně zasněžovány nejmodernější zasněžovací technikou a 3 lanovky.


Rezervace

Zarezervujte si své ubytování ještě dnes

* Červeně označená pole jsou povinná.
Jméno, příjmení *
E-mail *
Telefon *
Termín pobytu *
Počet osob *
Poznámka


Penzion Abertham v Abertamech hodnocení